Sonia i Krzysztof Kmiecik serdecznie zapraszają Państwa do biblioteki na film “Ziarno Świadomości” – Jak uratować żywność i rolnictwo.

11 stycznia br. o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie odbędzie się seans filmu „Ziarno Świadomości” – jest to film pełnometrażowy – wersja kinowa dwu godzinna.
JAK URATOWAĆ ŻYWNOŚĆ i Rolnictwo Czy jest dla nas SZANSA NA PRZETRWANIE?
Gośćmi podczas projekcji będą twórcy Filmu między innymi Rafał Smykowski – Filmowcy, którzy całkowicie niezależnie, bez jakiegokolwiek wsparcia finansowego stworzyli film „Ziarno Świadomości”. Jest to pełnometrażowy film dokumentalny o powrocie do rolnictwa naturalnego, jako szansy na przetrwanie w niepewnych czasach, poprawę naszego zdrowia i odbudowie więzi społecznych. Dokument został nagrodzony na Cannes World Film Festival w kategorii najlepszy film środowiskowy i jest promowany na stronie facebookowej „Ziarna Świadomości”, a także w ramach niezależnego kina objazdowego.

Oficjalny zwiastun filmu Ziarno Świadomości

Wejście na seans jest dla wszystkich bezpłatne – dzięki sponsorowi czyli Sonii Kmiecik – Właścicielce Mikołowskiego Eko Targu – Eko Bio Organic Centrum

Patronem tego wydarzenia jest Wice Burmistrz Pani Iwona Spychała Długosz

Ziarno Świadomości – projekcja filmu i spotkanie z twórcami | Facebook

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i szkolenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.